Дізнайся як отримати бонус 4500 гривень за реєстрацію

Як у Фаворит спорт поповнити рахунок: всі способи

Головна » Як у Фаворит спорт поповнити рахунок: всі способи

Для доступу для заробітку на спортивних ставках клієнт має створити аккаунт та внести власні кошти на депозит. Поповнити фаворит спорт клієнтам із України можна у національній валюті. Портал для беттінгу адаптований під українців, тому гривні – у переліку доступних валют для грошових операцій.

При заповненні реєстраційної форми клієнт має визначитися зі зручною для нього валютою. Далі він може поповнювати Фаворит онлайн, виводити кошти тільки в обраній валюті. Під неї обирається і платіжний сервіс. Правилами бк встановлено обмеження на платіжну систему. Ви можете обрати лише одну банківську куртку або електронний гаманець для всіх транзакцій.

До заробітку на порталі допускаються лише користувачі від 18-ти років. Вікове обмеження пов’язані з відповідальністю в азартній індустрії.

Всі можливі способи поповнення рахунку Фаворит

Після створення аккаунта перед гравцями постає питання внесення коштів на депозит. Заключити парі на спортивні події ви можете від 2 гривень. Це мінімальна сума, яка має бути на вашому рахунку після поповнення Фавориту.

При внесенні коштів варто орієнтуватися на ліміти, правила, комісію фінансового продукта. Більшість українських банків встановлюють комісію 1,5% з кожного зарахування на картку.

Беттерам доступні транзакції через наступні сервіси:

Спосіб Мінімальна сума
Банківські картки будь-якого формату 25 гривень
Платіжний сервіс Приват24 25 гривень
Термінали 2 гривні

Букмекерська контора охоплює всі популярні платіжні сервіси, якими може скористатися гравець після авторизації на порталі. При внесенні коштів на рахунок вони нараховуються миттєво. При виведенні грошей ви можете скористатися такими ж системами за виключенням терміналів.

Як поповнити Фаворит через Приват24?

Цей спосіб вважається найпопулярнішим серед українців, оскільки державний банк передбачає вигідні умови для клієнтів. При поповненні Фаворит за номером рахунку в системі Приват24 орієнтуйтеся на алгоритм:

 1. Авторизація в особистому кабінеті.
 2. Створення платіжного гаманця та його підтвердження.
 3. Перехід у вкладку “депозит”.
 4. Введення суми внеску на рахунок.
 5. Підтвердження шляхом смс.

Після чого гроші миттєво відображаються на вашому депозиті. Операція займає 2-3 секунди, тому ви відразу можете переходити на реальні ставки.

Як поповнити Фаворит через картку?

Ви можете внести кошти на депозит, заповнюючи дані вашої банківської картки. Це може бути картка українського банку або міжнародного формату. Якщо ви не розумієте, як поповнити гаманець на Фаворит спорту через цим способом, скористайтеся інструкцією:

 1. Перехід до розділу “депозит” після авторизації в особистому кабінеті.
 2. Вибір типу картки із переліку визначених адміністрацією бк.
 3. Введення суми депозиту.
 4. Підтвердження операції та заповнення даних картки.
 5. Введення коду з пароля.

Після цього гроші миттєво надходять на депозит.

Як поповнити Фаворит через термінал?

Оскільки Фаворит – це легальна букмекерська контора, ви можете скористатися наземними терміналами для поповнення свого рахунку. Покрокова інструкція майже не відрізняється від інших способів.

На екрані терміналу вводять особисті дані. Також ви вказуєте суму коштів та підтверджуйте транзакцію через смс-повідомлення. Поповнити Фаворит через чек можна лише у терміналах, які співпрацюють з бк.

Поповнити Фаворит з мобільного

Ви можете внести кошти з мобільного рахунку. Доступні два способи – поповнити Фаворит через Київстар чи Водафон. Іноді сплати з мобільного можуть блокуватися. Це пов’язано з політикою безпеки букмекерської контори.

Якщо цей спосіб доступний, потрібно клікнути на спосіб поповнення, вказати суму та підтвердити операцію. Такий спосіб транзакції передбачає комісію.

Як поповнити Фаворит через вебмані та інші електронні гаманці?

Електронні гаманці в Україні заблоковані. Тому через Вебмані та поповнити Фаворит спорт easypay наразі неможливо. Ви можете скористатися альтернативними способами, визначеними правилами бк.

Транзакції через онлайн-банкінг

Ви можете скористатися вигідним інтернет-банкінгом для поповнення депозиту. Алгоритм не відрізняється від використання банківських карт. Найчастіше клієнти обирають Приват24. Цей спосіб не передбачає комісії.

Важливі моменти при поповненні депозиту Фаворит спорт

Букмекерська контора встановлює ряд правил, яких потрібно дотримуватися. Кожен гравець має знати їх та виконувати. При внесенні коштів на депозит варто враховувати наступні моменти:

 • транзакції та ставки на реальні гроші доступні повнолітнім користувачам;
 • верифікація – важлива умова при виведенні коштів;
 • можна обрати лише один платіжний сервіс для поповнення рахунку та виведення коштів;
 • ви можете мати лише один аккаунт для заробітку;
 • мінімальна сума ставки – 2 гривні;
 • поповнення рахунку відбувається миттєво.

Фаворит спорт гарантує конфіденційність та безпеку при здійсненні грошових операцій на сайті, тому ви можете користуватися пропозиціями чесного беттінгу.

Труднощі з поповненням рахунку Фаворит

Якщо у вас виникли труднощі з внесенням коштів на рахунок, варто визначити всі правила поповнення. Якщо ви їх дотримувалися, авторизувалися на сайті, пройшли верифікацію, обираєте одну платіжну систему, але блокування при внесенні коштів зберігається, потрібно звернутися до служби підтримки.

Обрані платіжні дані мають відповідати вашим паспортним. Ви не можете використовувати банківську картку або гаманець, оформлені на сторонню людину. Іноді блокування грошових транзакцій пов’язані з технічними роботами на сайті. Переважно букмекер повідомляє про це заздалегідь.

FAQ

❓ Чи потрібно авторизуватися на сайті для поповнення рахунку?
Якщо транзакція пов’язана з внесенням коштів через розділ “депозит”, потрібно авторизуватися.
❓ Як поповнити фаворит через чек?
Потрібно визначити термінал, через який можна поповнити рахунок. Далі слід зазначити особисті дані, вказати суму поповнення та підтвердити операцію.
❓ Яка мінімальна сума поповнення через банківські картки?
25 гривень.
❓ Яка мінімальна сума поповнення через термінал?
2 гривні.
❓ Скільки часу займає поповнення рахунку?
Гроші нараховуються миттєво.
500 гривень
Bonus Code
Valid Until: Жов 18, 2023
Ставка без ризику Фаворит – це акція, яка сподобалася багатьом клієнтам. Суть акції полягає в тому, що після реєстрації беттери можуть зробити ставку без ризику. За невдалого результату, гроші будуть повернуті на рахунок.
Favorit-sport.org не проводить ігри нa реальні гроші, не приймає oплaту cтaвoк і / інших плaтeжeй, звязаних з азартними іграми, букмекерами. Мaтeріaли Favorit-sport публікуютcя виключно в інфoрмaційних цілях. Зловживання азартними іграми може призвезти до залежності! При перших признаках залежності зверніться до спеціаліста. Матеріали сайту призначені для осіб старше 21-го року © 2023 Вcі прaвa захищені.