Дізнайся як отримати бонус 4500 гривень за реєстрацію
Букмекерська контора Фанспорт
9.0/10

Букмекерська контора Фанспорт

3000 грн бонус за перший депозит
Головна » Букмекерська контора Фанспорт
📄Назва Фанспорт
📋Юридична реєстрація о. Кіпр
⏳Рік заснування 2016
📲Мобільний додаток Є додаток для Android та iOS
📲Мобільна версія Є мобільна версія
🎁 Бонус за реєстрацію 3000 грн бонус за перший депозит
📲 Додаток Android, iOS
💲 Валюта UAH, USD, EUR та ін.

Міжнародна букмекерська контора fansport орієнтована на українських гемблерів та гравців з інших країн СНД. Ігровий портал має ліцензію міжнародного формату, тому може блокуватися інтернет-провайдерами в Україні. У цьому огляді ми встановимо ключові переваги, тонкощі парі, перспективи, бонусні заохочення для кожного азартного клієнта після реєстрації на сайті бк.

Рік створення 2016 рік
Ліцензія Кюрасао
Доступні формати беттінгу Футбол, баскетбол, хокей, кіберспорт, ТВ-шоу, політика тощо
Інтерфейс Офіційний сайт, додатки
Валюта для транзакцій Гривня та інші
Доступ для гравців Україна, країни СНД
Служба підтримки [email protected], онлайн-чат, +380800210668

З моменту свого існування в 2016 році букмекер працює з ліцензією Кюрасао. На беттінговому ринку України платформа швидко знайшла активну аудиторію гравців, які обирають вигідні ставки на спорт з мінімальними значеннями маржі та зручним оформленням. Крім офіційного порталу користувачам пропонують вхід через мобільну версію, брендові додатки.

Ключовими перевагами бк Фан спорт вважають солідні коефіцієнти виграшів, зрозумілі умови беттінгу, різноманітті форматів ставок не лише на популярні спортивні напрямки, але й політичні дебати, прогнози погоди, телевізійні ігри тощо. Користувач може орієнтуватися на топові події з понад 200 варіантів ставок або обрати менш значущі, кількість варіантів ставок в яких досягає 50.

Регулярні бонусні заохочення для бетторів стають основою для примноження капіталу. Використовуючи вигідні пропозиції, виникає підвищений інтернет до укладання парі. Крім виграшів з успішних ставок додатково є шанс отримати додатковий прибуток.

Актуальні бонуси на Фанспорт сайті

Бонусна політика робить азартний контент динамічним та цікавим. Адміністрація порталу в умовах високої конкуренції та зацікавленості у залученні більшої кількості азартних бетторів намагається запропонувати вигідні бонусні пропозиції.

Зараз клієнтам пропонують наступні формати акцій:

 1. 100% від суми першого поповнення рахунку. Потрібно зареєструватися на сайті та внести перший депозит для автоматичного зарахування вітального бонусу. Адміністрація встановлює ліміт 1000 гривень. Саме тому клієнт має раціонально розрахувати суму першого поповнення рахунку з метою отримання додаткових коштів.
 2. Вигідні пропозиції щосереди. Цього дня адміністрація пропонує клієнтам 80% від суми депозиту. Додатково ви отримуєте солідну суму при поповненні рахунку.
 3. Страхування ставок. Розробники азартного порталу мотивують на створення ставок через функцію страхування. Суть програми полягає у тому, що клієнт Фан спорт купує цю пропозицію для зменшення ризиків програшу. У випадку програшу ставки гравець отримує частину своїх грошей. Найкраще цей бонус активувати у випадку солідної ставки на подію, результати якої складно передбачити. Вартість страхування залежить від конкретної події та коефіцієнта виграшу. Розповсюджується бонус лише на ординари та експреси.
 4. Фанспорт промокоди. Клієнтам дарують спеціальні коди з покращеними умовами для укладання парі. Гравець має встановити їх цінність та визначитися, чи варто використовувати пропозицію для відіграшу.

Перелік доступних бонусів постійно оновлюється. Слідкуйте за пропозиціями на офіційному сайті казино або скористайтеся підпискою на розсилку.

Процедура реєстрації та Фан спорт вхід

Адміністрація азартного порталу створила декілька способів для швидкої реєстрації нових користувачів. Оскільки від цієї процедури залежить розширення аудиторії гравців, вона має бути зрозумілою та швидкою. Таких стандартів дотримуються й розробники азартного порталу.

На Фан спорт сайті доступні наступні способи створення аккаунта:

 1. Реєстрація в 1 клік. Це найшвидший та найпростіший спосіб відкрити доступ до ставок на спорт без обмежень. Не потрібно відразу заповнювати всю стандарту інформацію. Достатньо лише запросити генерацію пароля і логіна. Адміністрація самостійно надає дані для входу до особистого кабінету. Додаткову інформацію клієнт вказує потім у налаштуваннях особистого кабінету.
 2. Через номер мобільного телефону. Потрібно вказати актуальний контакт, через який клієнт зможе підтвердити інформацію. На вказаний номер надходить смс-підтвердження.
 3. З указанням електронної пошти. Створити аккаунт та підтвердити контакт можливо через клікабельне посилання, що надходить на електронну адресу.
 4. Авторизація через соціальні мережі. Достатньо обрати логотип соціальної мережі з заповненим аккаунтом. Автоматично адміністрація зчитує дані клієнта, які використовуються для заповнення інформації на сайті бк.

Після реєстрації потрібна також верифікація. Класична перевірка даних передбачає прикріплення скану паспорта. Після верифікації клієнт зможе виводити заробіток на банківську карту чи електронний гаманець.

Грошові транзакції через Фан спорт повну версію бк

Для укладення парі на депозиті має бути відповідна сума грошей. У ставках на спорт відсутні демонстраційні формати, тому відразу перед клієнтом відкриваються перспективи отримання заробітку з точних прогнозів. Поповнити рахунок можливо через банківські картки будь-якого формату. Також бк підтримує міжнародні електронні гаманці. Мінімально поповнити депозит можна від 25 гривень. Комісія не встановлена адміністрацією.

При отриманні можливо скористатися лише тим же способом, як і при поповненні рахунку. При виведенні на депозиті має бути мінімум 40 гривень. Термін обробки операцій при виведенні коштів – до 15 хвилин. Комісія відсутня, але вона може бути встановлена платіжним сервісом, який ви обрали для виведення коштів. Найчастіше українські банки встановлюють 1,5% з кожної операції.

Фан спорт лінія

Азартним гравцям пропонують парі на прематчі та лайви. В залежності від формату спортивної події, вашої обізнаності, професіоналізму, очікувань ви можете обрати найвигідніший спосіб укладення парі. Топові події переважно представлені у прематчах та лайві. Менш значущі події рідше зустрічаються для ставок у режимі реального часу.

Безліч цікавих ліній доступні на азартному порталі. Розробники відкрили доступ до понад 30-ти видів спорту, серед яких кожен беттор зможе обрати для себе формат заробітку. Варіативність ставок також вважається ключовою перевагою бк. Разом з найпопулярнішими форматами парі зустрічаються й маркети на тотал, точний рахунок, гандикап тощо.

Також гравцям пропонують доступ до експертного розділу, де публікують інформаційні огляди. Вони допомагають розібратися у тонкощах професійного беттінгу та скористатися порадами професіоналів. Навіть досвідченим гравцям цей розділ стане у нагоді.

Як робити ставки на спорт на порталі бк?

Ви маєте визначитися з напрямком спорту та обрати для себе найзручніший формат. Новачкам краще протестувати можливості бк через ставки у прематчі. Більш професійні гравці можуть скористатися ставками у режимі реального часу. Після авторизації слід обрати вид спорту та клікнути на подію. Після цього варто визначити результат події та встановити розмір ставки. Якщо ваша ставка зіграла, ви отримуєте заробіток з розрахунку коефіцієнта.

Мобільна версія, fansport дзеркало та додаток

Міжнародна платформа зі ставками на спорт може блокуватися інтернет-провайдерами. Саме тому розробники створили декілька способів альтернативного входу. Ви можете скористатися наступними способами авторизації:

 • дзеркало. Доступ до нього надає адміністрація бк. Воно є повним аналогом офіційного сайту. Веб-портали дзеркал можуть періодично змінюватися, тому при необхідності варто звернутися до служби підтримки;
 • додатки бк Fansport на IOS та Андроїд. Встановлення брендового додатку допоможе уникнути блокування доступу до азартного контенту. Через додаток зручно зберігати логін, пароль, управляти ставками, користуватися інформаційними розділами тощо.

Якщо ви обрали Фан спорт скачати, повторна реєстрація на порталі не знадобиться. Достатньо ввести логін та пароль для входу до аккаунта.

Ключові переваги Фанспорт

Активним бетторам пропонують різні формати ставок на спорт. Саме тому азартна платформа привертає увагу клієнтів. Виділяють наступні переваги:

 • наявність брендових додатків;
 • мінімальна маржа;
 • виведення грошей з депозиту за 15 хвилин;
 • відсутність жорстких лімітів при поповненні депозиту (від 25 гривень) та виведення заробітку (від 40 гривень).

Букмекерська контора відповідає міжнародним стандартам якості та гарантує чесні розрахунки виграшів кожному беттору.

Контакти

Звернутися за допомогою до менеджерів бк ви можете через запит на електронну пошту [email protected] У цьому випадку відповідь буде готова протягом 30 хвилин. Якщо ви обираєте онлайн- чат на сайті, обробка запиту займає до 1 хвилини. Також портал передбачає обробку звернень за номером телефону +380800210668 з обробкою протягом 30 секунд.

FAQ

❓ На яку суму потрібно поповнити депозит?
Ви можете внести на депозит від 25 гривень.
❓ Яка мінімальна сума виведення заробітку?
Транзакції доступні від 40 гривень.
❓ Чи є додатки для мобільних телефонів?
Так. Ви можете Встановити додаток на офіційному сайті бк.
❓ Як зв’язатися зі службою підтримки?
Ви можете обрати запит наступними способами: онлайн-чат, дзвінок на номер телефону, лист на електронну адресу.
❓ Який реєстраційний бонус дарує Фанспорт?
Ви можете отримати 100% від суми першого поповнення рахунку з лімітом 1000 гривень.
3000 грн бонус за перший депозит
10.0
Довіра користувачів
9.0
Розпис матчів та лінії подій
8.0
Бонуси і промокоди
9.0
Швидкість відповіді підтримки
9.0 Рейтинг букмекерської контори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Букмекерська контора Фанспорт
9.0/10
Favorit-sport.org не проводить ігри нa реальні гроші, не приймає oплaту cтaвoк і / інших плaтeжeй, звязаних з азартними іграми, букмекерами. Мaтeріaли Favorit-sport публікуютcя виключно в інфoрмaційних цілях. Зловживання азартними іграми може призвезти до залежності! При перших признаках залежності зверніться до спеціаліста. Матеріали сайту призначені для осіб старше 21-го року © 2023 Вcі прaвa захищені.