Дізнайся як отримати бонус 4500 гривень за реєстрацію

Топові букмекерські контори України 2023

Головна » Топові букмекерські контори України 2023
Ліцензія: Рішення КРАІЛ № 137 від 04.04.2021
4.5
Букмекерська кoнтoрa Фаворит спорт
4500₴ бонус за реєстрацію + ставка без ризику
200%

За реєстрацію Вітальний бoнуc - страховка + 200% на перший депозит!

Створіть акаунт на сайті букмекера Favorit і отримайте гарантовану страховку ставки до 500 гривень. Додаткова вигода - 200% з максимальним розміром до 4000 гривень.

Закінчується 21 серпня

10%

Додатковий бонус 10% на підсумковий коефіцієнт

Зустрічайте Експрес дня від букмекера Фаворит! Щоб отримати заохочення, оцініть ставку БК і зробіть правильний прогноз на підсумковий коефіцієнт. Додатковий бонус - 10%.

Закінчується 21 серпня

Вигідний обмін балів на товари в Фаворит Спорт

Переходьте за посиланням favorit-sport.org і робіть ставки в Фаворит. За успішні результати на рахунок надходять окуляри, які можна змінювати на спортивні товари в онлайн-магазині.

Закінчується 21 серпня

💙Огляд букмекерських контор https://favorit-sport.org/
⭐Рейтинг ⭐⭐⭐⭐⭐
✅Ліцензія Є
🔝Топ БК Фавбет, Фаворит, Вбет, Паріматч
Рейтинг найкращих топ букмекерських контор України 2023 року з ліцензією для ставок онлайн на спорт з оглядами та бонусами для нових гравців.
100% суми бонусу на бонусний рахунок
9.8
Оглянути бк
Вітальний бонус 300 грн. при поповненні рахунку від 100 грн
9.8
Оглянути бк
Вітальний бонус на перший депозит до 100 євро
9.3
Оглянути бк
Бонус 4500 грн
10.0
Оглянути бк
Бонус 3500 гривень
8.0
Оглянути бк
3000 грн бонус за перший депозит
9.0
Оглянути бк
Бонус 3500 грн
8.5
Оглянути бк

В Україні працює дуже багато букмекерських контор. При цьому кожен клієнт повинен знати, які організації є найкращими, враховувати особливості надання послуг, бонусів, рівень безпеки. В наш час складно відразу сказати, яка найкраща букмекерська контора в Україні, бо у кожної компанії є свої переваги та недоліки.

Зміст Сховати

Кращі букмекери в Україні

У рейтинг завжди включають лише ті БК, які володіють гарною репутацією, враховують чинні законодавчі норми, діють з урахуванням правил. Спеціалісти на протязі останніх років приділяють багато уваги тому, як діють БК у Україні. Надійні контори завжди працюють за принципом наступних факторів:

 • чесність;
 • прозорість;
 • ставлення до клієнтів, яке повинно бути лояльним, чесним.

В кожному випадку необхідно враховувати особливості договору. Не можна вважати, що тільки довіра вплине на репутацію, а клієнти будуть надавати перевагу проведення дозвілля в певній організації.

Які букмекерські контори вважаються найкращими в 2023?

В Україні у 2023 році наступні букмекерські контори заслуговують уваги потенційних клієнтів:

 • Спортліга. Пов’язана з національною лотерею МСЛ. Основна відмінність контори – надійність. Багато клієнтів відмічають широкий розпис на різноманітні спортивні дисципліни. Отже, є перспективи для подальшого розвитку.
 • Фаворит Спорт. Є офіційним спонсором української збірної з футболу. На протязі декількох минулих років БК намагається заволодіти увагою потенційних клієнтів. Для цього проводяться турніри з великим призовим фондом, надаються різноманітні бонуси. Для багатьох спортивних події встановлені високі коефіцієнти.
 • МарафонБет. Діє в Україні з 1997 року. БК намагається встановлювати високі коефіцієнти, а також мінімальну маржу. До того ж, завдяки сучасним технологіям контора пропонує можливість здійснення ставок на офіційному сайті, а також у мобільному додатку.
 • Ця контора діє не тільки в Україні, але і в СНД, Європі. Багато українських клієнтів насправді залишаються задоволеними тим, що БК є надійною, дотримується даних обіцянок.

Кожна з цих букмекерських контор намагається не тільки забезпечити для себе гарну репутацію, але і розвиватися надалі.

Рейтинг букмекерів на Favorit-sport.org

В останній час є багато ресурсів, завдяки яким можна зрозуміти, які контори працюють з урахуванням чинного законодавства, володіють гарною репутацією, виконують в повному обсязі обов’язки перед своїми клієнтами. Головна мета ознайомлення з актуальним рейтингом – це дізнатися назви організації, у котрих можна влаштувати свій час найкращим чином, звести небажанні ризики до мінімуму.

Вибір кращої букмекерської контори

Кожен початківець, а іноді, навіть, досвідчений беттер намагаються зрозуміти, яка організація заслуговує уваги. Головне – не слід поспішати з висновком. Необхідно враховувати правила БК, умови для діяльності. Від цього залежить, наскільки вдалою буде гра в майбутньому, тому важливо намагатися забезпечити регулярні виграші для себе.

Необхідно приділяти увагу ряду певних факторів для того, щоб згодом почати беттерську діяльність у надійній організації та залишитися задоволеними. З такими критеріями ознайомить наступна таблиця.

Критерій Значення
Розпис на різноманітні види спорту. У багатьох випадків беттерів цікавить футбол. Але існує не тільки ця спортивна дисципліна. Також необхідно переконатися у можливості здійснення ставок на інші популярні спортивні напрямки, в тому числі на баскетбол, волейбол, теніс, хокей, бокс. Важно враховувати, що специфічні види спорту є не дуже розвинутими у букмекерській конторі. Але іноді клієнту важливо, щоб він міг робити ставки на регбі, керлінг, водне поло, кіберспорт.
Робота служби підтримки. Важливо, щоб кожен клієнт міг звернутися до спеціалістів на тій мові, яку насправді розуміє найкраще. Звісно, можна скористатися перекладачем, але цей варіант знижує ефективність надання допомоги. Основна особливість – це термінологія. до того ж, служба підтримки повинна працювати кожний день в цілодобовому режимі, тому що питання може бути нагальним для вирішення, а спрогнозувати, коли воно появиться неможливо. Також буде хорошим варіантом, якщо служба підтримки надає різні варіанти для комунікації (наприклад, лайв-чат, електронна пошта, месенджери, телефон), тому що такий підхід дозволяє клієнтам самостійно вирішувати, як вони бажають звернутися до фахівців.
Конфіденційність та безпека. Букмекерська контора повинна використовувати спеціальні SSL-сертифікати, а також сучасні технології для усунення будь-яких ризиків. Ще один варіант підвищення показника безпеки – використання 2-факторної автентифікації, яка передбачає використання мобільного номеру телефону, а також адреси електронної пошти.

Необхідно розуміти, що слід не тільки враховувати ці критерії вибору БК, а також варто приділяти підвищену увагу на рейтинг, відгуки клієнтів. У будь-якому випадку необхідно впевнитися у відсутності ризиків. Тому важливо відвідати сайт контори, щоб ознайомитися з актуальною інформацією, встановленими правилами, переконатися у наявності офіційних документів.

Доступні платіжні системи в найкращих букмекерських конторах України 2023

Надійні заклади пропонують для своїх клієнтів різні платіжні системи, які забезпечують швидкі та безпечні фінансові транзакції. Іноді БК дозволяють використовувати криптовалюту для поповнення рахунку, здійснення ставок і подальшого виведення грошей. Слід враховувати, що не завжди є можливість використовувати криптовалюту. Багато БК надають перевагу традиційним платіжним системам:

 • картки банків України;
 • мобільні платежі;
 • електронні гаманці.

При виборі БК необхідно переконатися у тому, що є різноманітні варіанти поповнення та подальшого виведення грошей. Якщо організація пропонує лише декілька способів, необхідно обдумати такі нюанси перед реєстрацією. Можливо, що контора так діє спеціально, бо вона є шахраєм.

Комісія при грошових операціях

Контори, які діють по ліцензії і враховують законодавчі норми України, відразу попереджають про те, що виведення грошей можливе, але необхідно заплатити комісію. Її розмір може бути різним. Але хвилюватися не потрібно: у багатьох випадків переплачувати за комісію не потрібно, а її відсоток зазначено у гаманці в особистому кабінеті, а також показується при створенні заявки на вивід грошей.

Історія букмекерства та перші згадки про нього

Історія сягає кілька століть. Люди прагнули до суперечок із спочатку свого існування. Кожна з сторін намагалась переконати іншу в можливості власної перемоги. При цьому спорт розвивався з Античності. Тоді з’явилися перші ставки на спортивні події. Беттинг почав розвиватися у середині 17 століття.

Британці запевняють, що кінні скачки спочатку проводилися у них, а люди, які бували на таких змаганнях, билися об заклад. Французи вважають, що в їх країні на кінні забіги зробили першу ставку, причому ця подія сталася в Булонскому лісі 15 травня 1651 року. Якщо вірити цьому, то беттинг проіснував 300 років, а тільки згодом почався його розквіт. Необхідно враховувати, що в Давньому Римі проводилися гладіаторські бої, гонки на колісницях, а люди намагалися зрозуміти, хто стане переможцем. Отже, у наш час важко зрозуміти, коли появився беттинг.

Тоталізатори були пов’язані з букмекерами, виконували роль посередників. Тоталізатори спочатку діяли у реальному житті: підсумовували ставки гравців, а згодом видавали виграші.

Прототип букмекерської контори – це клуб і аукціон коней. Його відкрили у Британії в 1766 році, а засновником став Річард Таттерсолл.

У 19 столітті мешканці Лондону отримували листи, в яких вказувалися шанси на перемогу учасників змагання. Тоді почали створюватися прогнози, необхідні для ефективної оцінки виграшу.

Наступний етап – це початок 20 століття. Тоді люди почали робити ставки на різні напрямки спорту, а не тільки на кінні змагання. У багатьох містах Європи відкривалися будки для прийому ставок.

Сучасний беттинг почав розвиватися лише в 21 столітті. Великий вплив відіграли сучасні технології. Наразі букмекерські контори онлайн становяться все більш популярними.

Особливості професійного беттінгу

Багато, хто добре розбирається в спорті, розуміє, що можна регулярно отримувати виграші. Основна мета – це зрозуміти, яким буде результат спортивної події. Букмекери вказують коефіцієнти у ставках, які впливають на розмір виграної суми при вдалому результаті.

Сучасні букмекерські контори України дозволяють робити ставки не тільки на традиційні різновиди спорту, але і на кіберспорт, політичні події, телевізійні шоу, прогноз погоди. У кожній організації є широкий розпис, тому клієнти можуть самостійно вирішувати, які саме ставки вони хочуть робити.

Перед прийняттям рішення відносно можливого результату спортивної події необхідно проводити ретельний аналіз. Зазвичай враховують наступні аспекти:

 • перемоги, які були у кожної із сторін;
 • мотивація, бо вона відіграє дуже важливу роль;
 • останні новини про спортсмена або команду.

Необхідно розуміти, що не в кожному випадку необхідно робити ставку на фаворита. Потрібно враховувати багато факторів, які можуть вплинути на результат спортивної події, тому важливим є ретельний аналіз, знання світу спорту.

Поради для успішних ставок

Необхідно враховувати, що букмекерські контори України намагаються створити оптимальні умови для беттерської діяльності. Але результат залежить, насамперед, від дії клієнта. З наступними ефективними порадами дозволить познайомитися наступна таблиця.

Порада Розшифрування
Не ставити без аналізу, наосліп. Потрібно враховувати коефіцієнт і робити ставку тільки при високих показниках – не правильно. В кожному випадку потрібен аналіз актуальних статичних відомостей.
Вибір ефективної стратегії. Досвідчені клієнти букмекерської контори можуть бути впевненими у тому, що у них є можливість віддати перевагу стратегії, які вони вважають ефективною. Згодом можна зробити власні коригування, орієнтуючись на знання та досвід.
Середні коефіцієнти. Не варто робити ставки на надто великі та маленькі котирування. Краще шукати події із середніми коефіцієнтами, ставили невеликі суми.
Слід відмовитись від ставок на передсезонні та товариські матчі. Найкращий варіант – робити ставки на ТОП-події, світові турніри, відомі чемпіонати. Це можна легко пояснити: інформації про локальні матчі небагато, а іноді суперники навіть заздалегідь домовляються про результат.
Не слід створювати експреси на багато ігор Звісно, це може здаватися вигідним. Насправді таке ставлення — неправильне. Є велика вірогідність того, що буде помилка у ставці, тому результат не влаштує гравця.

Такі поради є важливими у кожному випадку.

Топові букмекери 2023: спільні характеристики та відмінності

У 21-ому столітті стрімко зростає популярність беттінга. Різні букмекерські контори в Україні намагаються розвиватися, створювати привабливі умови для клієнтів. Насамперед, необхідно завжди реєструватися для здійснення ставок на спортивні події, проходити верифікацію (при цьому надсилаються скани документів у службу підтримки), а також у БК є версії сайту для ПК і мобільних гаджетів. Звісно, що необхідно бути повнолітнім.

БК пропонує широкий розпис спортивних змагань.

Однак необхідно враховувати, що є наступні відмінності:

 • коефіцієнти;
 • маржа;
 • бонуси.

В будь-якому випадку кожна людина може зрозуміти, яка букмекерська контора онлайн буде найкращою для неї.

100% суми бонусу на бонусний рахунок
Вітальний бонус 300 грн. при поповненні рахунку від 100 грн
Вітальний бонус на перший депозит до 100 євро
Бонус 4500 грн
Бонус 3500 гривень
3000 грн бонус за перший депозит
Бонус 3500 грн

Як обрати букмекерську контору гравцям з України?

З прийняттям рішення відносно організації, де пройти реєстрацію та робити ставки на спортивні події, не слід поспішати. Необхідно враховувати ряд важливих критеріїв. Наступна таблиця про них розкаже.

Критерій Значення
Ліцензія Важливо, щоб вона була у букмекерської контори. Наявність ліцензії – це підтвердження того, що контора діє за правилами, дотримується чинного законодавства. До того ж, у цьому випадку можна розраховувати на відповідальну гру.
Репутація Кожний букмекер не може збудувати гарну репутацію швидко. В цьому випадку бажано ознайомитись з відгуками клієнтів.
Лінія спортивних подій Вона має буде різноманітною. Необхідно, щоб клієнти могли робити ставки на традиційні та екзотичні дисципліни спорту, кіберспорт. До того ж, сайт ставок на спорт має надавати можливість робити ставки на чемпіонати різних рівнів.
Вибір платіжних систем Він повинен бути достатньо різноманітним. Від цього залежить, наскільки зручно буде клієнту проводити різні фінансові транзакції.
Наявність додатку та мобільної версії сайту В 21-ому столітті інтернет є важливим. Але гравцям не завжди зручно проводити час за ноутбуком. Тому букмекерський бізнес має бути технологічним. Надійна букмекерська контора, яка прагне до активного розвитку, повинна надати можливість гравцям робити ставки, використовуючи планшет або смартфон.

Отже, необхідно враховувати багато критеріїв для того, щоб підвищити шанси на вдалу беттерську діяльність після реєстрації у БК.

Безкоштовні прогнози на спорт

Іноді клієнтам БК важливо ознайомитись з прогнозами на спорт. Вони бувають навіть безкоштовними. Спортивні прогнози у більшості випадків складають на значні спортивні події. Експерти надають прогнози та передматчеву аналітику. Необхідно враховувати, що прогноз – це не 100% результат майбутньої спортивної події. Але в деяких випадках такі прогнози виявляються ефективними, дозволяють підвищити шанси на здійснення правильної ставки, отримання виграшу.

Порівняння бонусів для ставок на спорт та ігрових автоматів

Букмекерські контори та онлайн-казино надають бонуси для клієнтів. Але нагороди є різними.

БК найчастіше пропонують:

 • вітальні пакети бонусів;
 • фрібети (безкоштовні ставки на події);
 • страховку ставок (можна порівняти з кешбеком у казино, але послуга є платною).

Найбільш схожими є вітальні бонуси. Річ у тому, що такі пакети нагород формуються букмекерськими конторами та казино за схожими принципами. Новачки можуть збільшувати суму першого депозиту або отримувати фрібети у БК, фріспіни – у казино.

Популярні стратегії для ставок на спорт

Для здійснення ставок важливим є відповідальний підхід. Стратегії не гарантують виграшу. Але можна розраховувати на успішне парі. Саме головне – це розуміти принцип здійснення спортивних ставок з урахуванням особливостей обраної системи. З популярними стратегіями, які беттори активно використовують для ставок на спорт дозволить ознайомитися наступна таблиця.

Стратегія Особливості
Стратегія Мартингейла При програшах поступово піднімають ставку. Необхідно враховувати, що кожна букмекерська контора онлайн ставки дозволяє робити тільки на певні суми, бо існують ліміти.
Стратегія «наздоганяння» Вдається знизити ризики. Для розрахунків застосовується наступна формула: до суми, яку програв клієнт БК, треба додаток бажаний прибуток. Але це тільки перший етап рахунку. Згодом віднімають 1 з коефіцієнта, на який робиться ставка. Є 2 числа, а згодом їх перемножують. Результат – це та сума, на яку необхідно зробити ставку.
Стратегія «флет» У цьому випадку сума ставки є постійною. Отже, новачкам простіше робити ставки.

Кожен беттер може обрати необхідну стратегію та, навіть, зробити певні коригування для підвищення ефективності.

Порівняння способів грошових транзакцій в букмекерських конторах 2023

Багато надійних БК намагаються пропонувати різні платіжні системи для користування клієнтами:

 • банківські карти;
 • електронні та криптовалютні гаманці;
 • рахунки мобільних операторів.

Але список платіжних систем є різнім. У багатьох контор є банківські карти, але зазвичай необхідно поповнювати власний баланс на більші суми, а під час виводу грошей потрібно довго чекати.

Електронні гаманці – найбільш зручніші для використання. Це зумовлено оптимальними лімітами, мінімальним часом проведення транзакції.

В останній час більше БК надають можливість використовувати криптовалюти. Але цей спосіб ще не є дуже поширеним.

Характеристики ігрових автоматів

Багато БК пропонують клієнтам можливість не тільки робити ставки на спортивні події, але і насолоджуватися грою у популярні та сучасні слоти. Необхідно віддавати перевагу ігровим автоматам, які розроблені відомими провайдерами. У кожному випадку результат гри залежить від генератора випадкових чисел. Отже, знання та навички, досвід відіграють меншу роль. Вибираючи слот, необхідно орієнтуватися на волатильність, бонусні раунди та спеціальні символи, можливий виграш.

10 систем ставок на спорт

Коли надійна букмекерська контора ставки на спорт дозволяє робити, необхідно до цього віднестись з належною відповідальністю. Наприклад, стратегії дозволяють підвищити шанси на перемогу, позволяють залишатись в «плюсі» навіть на довгій дистанції. Наступна таблиця дозволить ознайомитися з популярними системаи ставок на спорт.

Стратегія Особливості
Флет Ця стратегія є простою, тому вона підходить навіть новачкам. Основний принцип – сума ставок завжди є постійною.
Драбинка Якщо перша ставка виграла, необхідно провести розрахунок наступної: до суми прибавляють фіксований відсоток. Для отримання крупного виграшу зазвичай потрібно декілька виграшів.
Мартингейл Якщо клієнт БК зіткнувся з програшом, сума наступної ставки повинна бути в 2 рази більше.
На фаворитів Є можливість виявити потенційних переможців спортивної події та робити ставки на них. Головний принцип – підбір матчів із невисоким коефіцієнтом.
На аутсайдерів У цьому випадку клієнт БК робить ставку на команду або спортсмена, у якого менш шансів на здобуття перемоги.
Наздоганяння При розрахунку суми ставок прибуток підсумовують з витратами, ділять на встановлений коефіцієнт, але спочатку з його значення віднімають одиницю.
Фіксований відсоток від банкролла Спочатку гравець виділяє певну суму для здійснення ставок. Згодом для кожної виділяють не більше 2%.
На статистику Не слід ставити на результат. Можна розглядати інші варіанти ставок.
На валуйні матчі У цьому випадку встановлюють реальні коефіцієнти. Для цього потрібен ретельній аналіз. Показники найчастіше відрізняються від показників, які були зазначені БК.

Ці стратегії дозволяють зрозуміти, по якій схемі слід вести діяльність в БК, щоб підвищувати шанси на перемоги.

Важливі критерії оцінки рейтингових букмекерів 2023

Новачки не завжди розуміють, як краще обрати організацію. Іноді, навіть, досвідчені клієнти ставлять подібне питання. Якщо потрібно, щоб букмекерська контора онлайн Україна викликала довіру, необхідно звернути увагу на наступні критерії:

 • Ліцензія. При її наявності можна бути впевненим у тому, що діяльність БК контролюється, а контора приймає до уваги стандарти та вимоги, особливості чинного законодавства України.
 • Розпис спортивних дисциплін. Оцінюють широту та глибину.
 • Наявність лайв-режиму. Надійні заклади дозволяють робити ставки під час події, а ще є можливість дивитись прямі трансляції.
 • Наявність котирувань, які дозволяють зрозуміти, яким може бути виграш при вдалій ставці.
 • Наявність додатка для смартфонів і планшетів. Більш того, він має бути без «вірусів».
 • Необхідність верифікації. Персонал БК має впевнитись у тому, що гравець є повнолітнім.
 • Доступні платіжні системи. Вони мають бути різними для зручного проведення платежів.
 • Наявність служби технічної підтримки. До того ж, допомога повинна надаватись у будь-який час і швидко.

Такі критерії дозволяють зрозуміти, наскільки вдалою буде заплановала діяльність беттора. Насправді необхідно враховувати, в першу чергу, самі основні з вищеописаних характеристик. Для того, щоб зрозуміти, підходить букмекерська контора в Україні для гравця або ні. Основна мета – це не тільки намагатися знайти найкращі умови для діяльності, але і усунити можливу небезпеку для себе.

Коефіцієнти букмекерських контор 2023

Показники можуть бути різними. Це залежить від спортивної дисципліни і престижності, рівня події. Найчастіше коефіцієнти становлять від 1% до 8%. Необхідно розуміти, що становленні показники можуть бути різними у контор. БК самостійно проводить розрахунок маржі. Основна мета організації – це отримування прибутку.

Мобільні додатки букмекерських контор

Про це вже було зазначено. Але не кожний беттор, навіть, досвідчений розуміє, чому необхідно враховувати наявність або відсутність додатку. Фахівці БК розуміють, що багато людей роблять спортивні ставки з смартфону або планшету, а відвідування звичайного сайту не завжди є зручним. Завдяки додатку можна орієнтуватися на найкращі умови для діяльності завдяки швидкості завантаження, оптимізації, продуманому інтерфейсу.

Надійна букмекерська контора буде намагатись порадувати своїх прихильників додатком, який зроблено найкращим чином. Отже клієнти повинні звертати увагу на наступні критерії оцінки додатка:

 • Ступінь готовності. БК іноді намагаються якомога швидше надати програмне забезпечення гравцям, але не враховують наявність «багів», відсутність опцій. Це свідчить про те що БК намагається збільшити власний прибуток, але не цінить клієнтів.
 • Стабільність роботи. Програма повинна робити без «підвисань». До того ж, характеристики смартфону або планшету не мають відігрівати значущої ролі.
 • Функціонал. Додаток має містити в собі всі необхідні функції. Значних відмінностей між програмою та сайтом не повинно бути.
 • Інтерфейс. Він має бути зрозумілим навіть для новачків.

Необхідно зрозуміти, що наявність мобільного додатка – це плюс для БК. Іноді офіційні посилання для завантаження є на офіційному сайті компанії, завдяки чому клієнт може бути впевненим у тому, що не знайшов дуже схожий програмний продукт, але від шахраїв. Але цей фактор не є гарантією гарної репутації контори, тому слід звертати увагу і на інші відмінності у праці організації.

Беттінг в лайві

Цей критерій також є одним із основних. Справа у тому, що будь-яка контора може дозволяти робити ставки в режимі прематч, але згодом не виплачувати гроші клієнтам. Лайв-беттінг останнім часом стає все більш популярним, тому що гравці можуть відчувати яскраві емоції, насолоджуватися динамічністю спортсменів, команд. Важливо розуміти, що ситуація постійно змінюється, тому коефіцієнти також коригуються фахівцями. Рішення важливо приймати швидко для підвищення шансів на виграш.

Питання легальності та наявності ліцензії

З 2020 року в Україні беттинг є законним. Отже, БК повинна володіти ліцензією. До цього необхідно поставитися з відповідальністю. Наявність ліцензії – це підтвердження того, що контора веде діяльність з урахуванням наступних принципів:

 • Конфіденційність завжди забезпечується. Сторонні особи не можуть отримати доступ до конфіденційних даних, тому ризиків не має.
 • Винагороди отримуються в кожному випадку. Довго чекати не потрібно. Махінації також не має бути.

Найкращий варіант – це розміщення даних про ліцензію на офіційному сайті БК.

100% суми бонусу на бонусний рахунок
Вітальний бонус 300 грн. при поповненні рахунку від 100 грн
Вітальний бонус на перший депозит до 100 євро
Букмекерська контора Фавбет Букмекерська контора Фавбет
Бонус 4500 грн
Букмекерська контора 1xbet Букмекерська контора 1xbet
Бонус 3500 гривень
3000 грн бонус за перший депозит
Букмекерська контора Мелбет Букмекерська контора Мелбет
Бонус 3500 грн

Бонусна політика

Сучасні БК розуміють, наскільки привабними для клієнтів є різноманітні бонуси. Необхідно оцінити цінність акцій, які проводяться. Одні з головних показників – це вейджер, термін відіграшу. Якщо нагороду можна відіграти з урахуванням умов, контора заслуговує довіри.

Переваги ставок в букмекерських конторах

У 21-ому столітті можна здійснювати спортивні ставки в онлайн-режимі. Основні переваги для клієнтів:

 • Економія часу. Можна залишитись у себе вдома, а не йти до наземного пункту.
 • Доступність. Сучасні технології дозволяють відвідувати БК із будь-яких пристроїв. Основна задача гравця – перевірити стабільність інтернету.
 • Конфіденційність. У надійній конторі можна враховувати на безпечне зберігання даних про себе. Вони не мають бути доступними для ознайомлення стороннім людям.
 • Програма лояльності та бонусів. Вона має бути розширеною та вигідною.

Недивно, що в останній час багато клієнтів розуміють, чому необхідно проводити власний час у онлайн-конторах.

Беттінг в Україні: правовий статус

В 2020 році беттінг став ще більш популярним. Це спричинено прийняттям закону, який дозволяє конторам діяти офіційно. До того ж, тепер БК повинна оформити національну ліцензію, кожний рік сплачувати податки. В Україні вже працює Комісія по урегулюванню азартних ігор та лотерей, яка має право проводити регулярні перевірки, контролювати діяльність.

Перелік кращих букмекерських контор в Україні 2023

У більшості випадків необхідно ретельно перевірити інформацію про контори. Гарною репутацією володіють наступні організації, які надають послуги гравцям із України:

 1. FavBet. Контора встановлює високі коефіцієнти, пропонує широкий розпис спортивних подій. Транзакції завжди проводяться швидко.
 2. Parimatch. Діє в Україні легально, дотримується законодавчих норм. Однак клієнти відзначають відсутність комісій, розширений перелік подій різноманітних напрямків спорту.
 3. MelBet. БК є надійною, працює стабільно. Кожний клієнт може впевнитись у тому, що умови є вигідними.
 4. МарафонБет. Є однією з найкращих контор. Українці відзначають високі коефіцієнти, різноманітність бонусів.

Насправді дуже важко відзначити, яка найкраща букмекерська контора пропонує послуги громадянам України. Це зумовлено тим, що у кожної компанії є певні особливості, плюси та недоліки.

ТОП-5 надійних букмекерів в Україні

Рейтинги дозволяють визначити, які контори вдало працюють на сучасному ринку. Є багато критеріїв, які враховуються, але є високі шанси знайти найбільш підходящу організацію. Одні з надійних БК присутні у наступному ТОП-5.

FavBet Контора проводить миттєві грошові транзакції. Кожен клієнт має право отримати виграну суму.
Parimatch Контора діє з урахуванням чинного законодавства України. Серед переваг можна відмітити відсутність комісій, розширений розпис спортивних подій, варіативність ставок.
MelBet Букмекерська контора враховує побажання клієнтів, тому успішно розвивається.
МарафонБет Ця організація часто займає високі позиції у рейтингах. До того ж, коефіцієнти є дуже високими.
1xBet У 2007 році сайт ставок на спорт розпочав активну діяльність, досягла певного успіху. Багато клієнтів залишаються задоволеними наявністю ліцензії Кюрасао, а також умовами для здійснення спортивних ставок.

Ці контори володіють гарною репутацією, бо вони є надійними, відповідальними перед гравцями.

Орієнтири при виборі букмекерської контори для ставок на реальні гроші

Кожен, хто бажає робити ставки на реальні гроші, повинен впевнитися в тому, що букмекерська контора України виконує всі обіцянки та обов’язки. Найчастіше враховують наступні критерії:

 • наявність або відсутність ліцензії;
 • можливість здійснення ставок у лайв-режимі та перегляд прямих трансляції;
 • вітальний бонусний пакет;
 • регулярність проведення акцій;
 • мінімальний депозит і сума, яка необхідна для подальшого виводу;
 • мінімальна сума ставки, бо не у всіх беттерів є достатній бюджет (особливо у початківців);
 • максимально можливий прибуток (враховують коефіцієнти, які найчастіше встановлюється БК);
 • рейтинг БК, який залежить від запропонованих умов для гравців і відгуків клієнтів;
 • функціонал сайту, бо надійні контори намагаються задовольнити беттерів і пропонують певні корисні функції (наприклад, тоталізатор);
 • методи оплати, причому повинні підтримуватись не тільки картки банків України;
 • валюти, які приймаються (для українців особливо важливою буде підтримка гривні).

Отже, необхідно розуміти можливості власного дозвілля у БК. Головне – це переконатися у надійності української контори, а не зараховувати гроші шахраям.

Перелік усіх бонусів букмекерів 2023

Кожна організація намагається реалізовувати найкращу програму бонусів. Є багато різних нагород. Необхідно враховувати їх відмінності.

Бонус за депозит – це додаткові гроші, які можна отримати після будь-якого поповнення рахунку. Він надається новим і постійним клієнтам. У багатьох на бонус впливає сума, яка зачисляється на рахунок гравця. Наприклад, багато БК пропонують бонусні гроші за перший депозит (навіть у розмірі 100%). Цей варіант є навіть стандартним у наш час.

Необхідно впевнитися у тому, що умови використання є зрозумілими. Відіграш має бути можливим. У іншому випадку бонус є лише способом привернути увагу потенційних гравців. Можливість відіграти бонус залежить від:

 • тип ставок, який є можливим для здійснення;
 • коефіцієнт ставок на спорт, який дозволяється (він не має бути занадто високим);
 • необхідна кількість ставок для відіграшу.

Якщо вдало виконати всі умови, можна бути впевненими у тому, що гроші будуть переведені з бонусного рахунку на основний. З ігрового балансу можна вивести гроші на карту або іншу платіжну систему.

Також БК часто пропонують фрібети. Вони представляють собою безкоштовні ставки на різні спортивні події. Букмекери пропонують фрібети у якості вітального та регулярного бонусу. Необхідно розуміти, що вивід фрібетів є неможливим. Гравець має право зробити за них тільки ставку. До того ж потрібно уважно ознайомитись з умовами використання бонусу.

Багато беттерів намагається знайти бездепозитний бонус. Однак найчастіше він видається після реєстрації на сайті. В цьому випадку не потрібно поповнювати власний рахунок у БК. Якщо вдасться виграти, то гроші будуть переведені на основний рахунок, а згодом можна здійснити їх вивід. Якщо клієнт БК програє, то він нічого не втрачає.

Букмекери зазвичай пропонують бонуси за реєстрацію, а також проводять регулярні акції. Для початківців і постійних клієнтів завжди є цікаві пропозиції, завдяки котрим можна знизити небажані ризики, підвищити шанси на отримання виграшної суми.

Вітальні бонуси пропонуються за реєстрацію у БК. Таким чином організація «дякує» новим користувачам. Такі бонусні пакети можуть бути дуже щедрими. Якщо вдасться відіграти бонус, то буде можливість отримати додаткові гроші.

Акції – це бонуси, які пропонуються постійним клієнтам. Необхідно враховувати, що у них є обмежений термін дії. У більшості випадків акції проводяться незадовго до топових спортивних події.

Перед переведенням грошей на ігровий рахунок і подальшим виведенням необхідно відіграти бонус. У іншому випадку клієнт нічого не отримує, але і не втрачає.

Шанси на відіграш бонусу від БК залежить від умов. Отже спочатку потрібно уважно вивчити умови. Згодом можна зробити ставку на спортивну подію, врахувати мінімальні показники коефіцієнта та суми (вони залежать від умов контори).

Також можна використати кеш-бонус. У більшості випадків надається певна грошова сума, яка нараховується тільки за перше поповнення. Це є привабливою пропозицією для клієнтів. При цьому гроші не вдасться отримати, якщо не провести відіграш.

Для постійних клієнтів пропонуються програми лояльності. Швидке отримання таких нагород є неможливим. Серед вимог, які може висувати українська букмекерська контора:

 • регулярне здійснення ставок на різні спортивні події;
 • ведення активної діяльності;
 • активна участь у спеціальних подіях.

БК навіть може використовувати спеціальні бали для гравців. Вони надаються на ігровий рахунок. Для отримання балів необхідно бути активним гравцем. Згодом гравці можуть збільшити розмір ставки або підвищити виграшну суму на вказаний коефіцієнт.

Букмекерські контори з найкращою бонусною політикою

Як вдалося відмітити, нагороди для клієнтів є різноманітними. Кожна букмекерська контора Україна намагається продумати бонусну програму. Найбільшу увагу заслуговують наступні організації:

 • ПаріМатч. Новачки можуть отримати до 3000 гривень. Відіграти суму необхідно з вейджером 10, що не є дуже високим показником.
 • Мелбет. Активні клієнти отримують щедрі подарунки. Кожен місяць пропонується 10% кешбеку.
 • МарафонБет. Пропонує цікаву програму лояльності. До того ж, клієнти можуть обміняти внутрішні бали на реальні гроші.

Необхідно розуміти, що букмекерська контора ставки на спортивні події дозволяє робити, а бонуси необхідні для підвищення шансів на успіх. В кожному випадку бонус необхідно відіграти, причому слід враховувати показник вейджера. Якщо він є високим, задача ускладняється, а ризики програшу підвищуються.

БК Пін Ап
9.8/10
БК Пін Ап
Огляд БК Парі Матч
9.8/10
Огляд БК Парі Матч
БК Betwinner огляд
9.3/10
БК Betwinner огляд
Букмекерська контора Фавбет
10.0/10
Букмекерська контора Фавбет
Букмекерська контора 1xbet
8.0/10
Букмекерська контора 1xbet
Букмекерська контора Фанспорт
9.0/10
Букмекерська контора Фанспорт
Букмекерська контора Мелбет
8.5/10
Букмекерська контора Мелбет

Відповіді на популярні питання про спортивні ставки

Багато клієнтів зацікавлені в тому, щоб робити ставки на спорт. У цьому випадку потрібні знання, навики. Новачкам дуже важливо зрозуміти основні принципи, щоб згодом підвищити власні шанси на отримання виграних грошей. Згодом можна робити ставки, проводити аналіз. Через деякий час вдасться вийти в «плюс» навіть на довгій дистанції.

Усі букмекерські контори намагаються виділятися на тлі інших, залучаючи нових користувачів та утримуючи постійних гравців привабливими бонусами та подарунками. Гемблерам пропонуються легальні БК України, кожна з яких може похвалитися своїми родзинками. Історично склалося, що тіньових БК куди більше, і вони пропонують привабливі умови, щоправда, найкращі букмекери з ліцензією зможуть надати гарантії надійності, а також своєчасної та повної виплати бонусу.

Букмекерські контори України (Рейтинг ТОП-20)

Рейтинг букмекерів України складено на велику кількість відгуків користувачів, експертні думки фахівців, особистий досвід, а також низку критеріїв, характерних для провідних БК.

ПАРИМАТЧ

🌐 Сайт parimatch.com
💵 Мінімальний депозит 50 грн
🎁 Бонус на перший депозит 2500 грн
〽 Мінімальна ставка 20 грн
💸 Мінімальна сума виведення 100 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR
 • Паріматч (Parimatch) очолює рейтинг букмекерських контор України. У цьому немає нічого дивного, оскільки компанія базується безпосередньо у Києві та зосереджена на українському ринку.
 • Контора спеціалізується на роботі з вітчизняними футбольними клубами, національними збірними, а також колективами з РФ, Ла Ліги, різними телевізійними та інтернет-проектами.
 • Статус лідера БК забезпечили також найкращі умови у галузі: контора пропонує високі коефіцієнти на ставки, велику лінію, а також професійно опрацьований сайт.
 • В наявності компанії оптимальна програма та мобільна версія. Для всіх новачків Parimatch приготував бонус у розмірі 2500 грн . за реєстрацію. Також передбачено фрібет на 300 грн .

FAVBET

🌐 Сайт favbet.com
💵 Мінімальний депозит 25 грн
🎁 Бонус на перший депозит 4000 + 500 грн
〽 Мінімальна ставка 3 грн
💸 Мінімальна сума виведення 100 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD
 • Почесне друге місце у рейтингу букмекерів України займає Фавбет (FavBet). Ця компанія була головним партнером УПЛ, а також співпрацює з цілою низкою відомих особистостей (Ярмоленко, Мілевський, Ракитич, Вацко).
 • На озброєнні у Фавбет є унікальні пропозиції, ставки на спорт з високими коефіцієнтами, регулярні акції, бонуси для нових користувачів 4000 + 500 грн , Ставки без ризику, а також великий перелік слотів і казино онлайн .
 • Реєстрація дуже проста та займе мало часу.

ФАН СПОРТ

🌐 Сайт fan-sport.com.ua
💵 Мінімальний депозит 25 грн
🎁 Бонус на перший депозит 3000 грн
〽 Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 40 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR
 • Фан Спорт – відносно нова букмекерська контора України, яка вже встигла здобути авторитет та довіру гравців з України.
 • Букмекер має цілу вітрину промокодів, що дозволяє накопичувати бали, обмінюючи їх на безкоштовні ставки. А для нових гравців передбачено заохочувальний бонус – 3000 грн. Для отримання потрібна реєстрація на сайті з депозитом.

VBET

🌐Сайт vbetua.com
💵 Мінімальний депозит 10 грн
🎁 Бонус на перший депозит 3000 грн
〽 Мінімальна ставка 3 грн
💸 Мінімальна сума виведення 50 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR
 • Щодо молодої букмекерської контори, яка увійшла на ринок і завоювала багато гравців за рахунок спонсора з Українською Прем’єр-Лігою та Українською Асоціацією футболу. Ці наміри говорять про одне, букмекер рішуче налаштований увійти на ринок України.
 • Компанія вийшла ліцензію та на законній підставі провадить свою діяльність на території України. Для нових гравців у букмекера передбачено бонус – 3000 грн. на ставки.
 • Втішні прогнози та позитивні відгуки дають експерти, вважаючи, що найближчим часом букмекер стане топовим в Україні.

BETWINNER

🌐 Сайт betwinner.com
💵 Мінімальний депозит 25 грн
🎁 Бонус на перший депозит 100 євро
〽 Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 40 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Betwinner нещодавно почав завойовувати український ринок. Але якщо зважити на той факт, що компанія має отримати ліцензію в Україні, наміри цього букмекера серйозні, якщо не сказати більше. Для нових гравців у БК передбачено бонус – 100 євро на ставки. Якщо ви зареєструєтеся з промокодом FANDAY від нашого сайту, ви отримаєте підвищений бонус – 3900 грн. за перший депозит.

ЛЕОН

🌐 Сайт leonua.com
💵 Мінімальний депозит 30 грн
🎁 Бонус-фрібет 7000 грн
〽 Мінімальна ставка 2 грн
💸 Мінімальна сума виведення 30 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD

Букмекерська контора Леон – відомий міжнародний бренд у східній частині Європи. Контора чудово підійде гравцям-новачкам. Лінія не перенасичена подіями, пропонуючи гравцям найпопулярніші варіанти для ставок та прогнози на матчі. Для нових гравців передбачено заохочувальний бонус-фрібет – 7000 грн . Ви поповнюєте рахунок на 180 гривень та отримуєте 350 гривень фрібетом. І так 20 разів!

BETANDYOU

🌐 Сайт betandyou.com
💵 Мінімальний депозит 25 грн
🎁 Бонус на перший депозит 4300 грн + фрібет 40 євро
〽 Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 40 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Найпопулярніший в Україні букмекер, який зумів завоювати свою аудиторію. БК заснована у 2010 році. Компанія одна з небагатьох запропонувала гравцям швидку реєстрацію в один клік і солідний заохочувальний бонус 4300 грн ( промокод FANDAY ) + фрібет (безкоштовну ставку) на перший депозит до 40 євро.

МЕЛБЕТ

🌐 Сайт melbet.org
Мінімальний депозит 25 грн
Бонус на перший депозит 2900 грн
Мінімальна ставка 10 грн
Мінімальна сума виведення 40 грн
російська версія Так
Мобільна версія: Так
Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Мелбет співпрацює з тією ж технологічною платформою, що і компанія 1xBet, через що зовні додаток і сайт, а також їхній функціонал дуже схожі. Широта лінії плюс кількість маркетів для подій аналогічні, а ось показник маржі у MELbet трохи вище, що відбивається на рівні коефіцієнтів. Є й бонуси для нових гравців – 2900 грн. за перший депозит.

МОСТБЕТ

🌐 Сайт mostbet.com.ua
Мінімальний депозит 40 грн
Бонус на перший депозит 9000 грн
Мінімальна ставка 5 грн
Мінімальна сума виведення 150 грн
російська версія Так
Мобільна версія: Так
Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Букмекерській конторі Мостбету трохи більше 10 років. Компанія відрізняється надійністю, сучасним дизайном як ПК версії, так і мобільної програми. Особлива відмінність букмекера – найвищі бонуси в Україні – 9000 грн.

1XBET

🌐 Сайт ua1xbet.com
Мінімальний депозит 13 грн
Бонус на перший депозит 3000 грн
Мінімальна ставка 2,5 грн
Мінімальна сума виведення 40 грн
російська версія Так
Мобільна версія: Так
Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Букмекер добре відомий широкому загалу завдяки грамотним рекламним діям протягом останніх років. 1xBet має у своєму активі мільйони шанувальників у всьому світі, навіть далеко за межами України. Контора пропонує своїм беттерам високі коефіцієнти, мобільний додаток та бонус 3000 грн. Єдиним мінусом компанії називають низьку реакцію скарги, залишені на сторонніх ресурсах. За останні кілька місяців на контору обрушилося багато критики та негативних відгуків за зв’язки з РФ. У результаті українську ліцензію у букмекера відібрали.

Марафон

🌐 Сайт marathonbet.com
Мінімальний депозит 131 грн
Бонус на перший депозит
Мінімальна ставка 5 грн
Мінімальна сума виведення 150 грн
російська версія Так
Мобільна версія: Так
Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Марафонбет є іноземним букмекером, який активно співпрацює з командами Манчестер Сіті та Севілья, а також з менш відомими колективами. Основною фішкою букмекера є низька, а найчастіше і взагалі нульова маржа на головні події найбільших подій світу спорту та високі коефіцієнти. Контора спеціалізується на кіберспорті: Dota, Counter Strike, Fortnite, League of Legends, FIFA. При цьому букмекер не забуває і про класику, на сайті завжди можна зробити ставки на футбол, баскетбол, теніс, хокей. Відгуки раніше були позитивні. Зараз все менше гравців віддають перевагу цьому букмекеру.

Ретивабет

🌐 Сайт retiva-bet777.com
💵 Мінімальний депозит 27 грн
🎁 Бонус на перший депозит 1500 грн
Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 55 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Букмекер RetivaBet є молодим представником азартного ринку, контора бере свій початок у 2019 році. Букмекер Ретивабет дозволяє укладати парі на спорт, а також кіберспортивні події. Контора активно працює з іншими напрямками, розвиваючи ігрові слоти, рулетку, карткові ігри, кено, відео-покер та інше. Серед головних переваг БК Ретива бет можна назвати привабливі бонуси, велику лінію, зручний виведення коштів, а також різноманітність ігор та казино.

1win

🌐  Сайт 1win.com
💵 Мінімальний депозит 40 грн
🎁 Бонус на перший депозит 20000 грн
Мінімальна ставка 1 грн
💸 Мінімальна сума виведення 40 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD

БК 1win є одним із найперспективніших проектів, орієнтованих на Східноєвропейський ринок. У мережі інтернет контора розпочала свою роботу ще у 2016 році під назвою FirstBet. Вже за два роки компанія отримала свою нинішню назву. Свою діяльність букмекер здійснює на підставі ліцензії Кюрасао, при цьому штаб грального закладу знаходиться на Кіпрі. У деяких регіонах діяльність букмекера може перебувати під забороною. 1win подбав про те, щоб усі користувачі завжди були на зв’язку, впровадивши систему дзеркал. Для користувачів з України обмежень немає, ні під час реєстрації, ні під час здійснення парі та грошових операцій. Для новачків передбачено щедрі бонуси до 500%.

Sapphirebet

🌐  Сайт sapphirebet.com
💵 Мінімальний депозит 40 грн
🎁 Бонус на перший депозит 3315 грн
Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 100 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

БК Sapphirebet належить до категорії нових гральних закладів на ринку азартних послуг. Сапфірбет розпочав свою діяльність у 2018 році. Наразі контора працює за ліцензією Кюрасао. Букмекер працює на міжнародну аудиторію, зосередивши при цьому увагу на українському та польському сегментах. Як і інші компанії Sapphirebet відвойовує клієнтів за допомогою привабливих бонусних пропозицій. Також букмекерська контора надає гарантії одних із найвищих котирувань для користувачів.

GGbet

🌐  Сайт gg.bet
💵 Мінімальний депозит 40 грн
🎁 Бонус на перший депозит 3500 грн
Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 100 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

GGbet є букмекерською конторою з великим вибором подій для парі, зосередженою переважно на кіберспортивних турнірах. Контора може похвалитися широкою лінією, розписом ігор на будь-який смак, а також високими котируваннями та мінімальною за рівнем маржі. GGbet нещодавно працює у сфері букмекерства, компанія заснована в 2016 році, але вже має багато позитивних відгуків. При цьому за такий короткий термін контора встигла завоювати величезну аудиторію любителів парі, запропонувавши їм події із привабливими котируваннями. Кіберспортивні ставки у закладі не розчарують, оскільки GGbet досі приділяє їм левову частку своєї уваги.

Олімп

🌐  Сайт olimp.com
💵 Мінімальний депозит 1 грн
🎁 Бонус на перший депозит 10% кешбек
Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 100 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Букмекер Олімп є одним із найбільших представників сегменту, що займається прийомом парі на спорт. Контора розпочала свою роботу ще у 2004 році. Для надання своїм користувачам кращих та сертифікованих продуктів Олімп працює з провідними організаціями у сфері гемблінгу. Великий вибір подій у лінії, надає бетторам можливість проводити ставки не лише на спорт, а й на кібер-турніри. На майданчику букмекера є величезний перелік платіжних систем щодо платежів і зняття виграшів. Варто зазначити, що БК Олімп відрізняється швидкістю проведення операцій, незалежно від їхньої суми.

Pinnacle

🌐  Сайт Pinnacle.com
💵 Мінімальний депозит 50 грн
🎁 Бонус на перший депозит 10% кешбек
Мінімальна ставка 10 грн
💸 Мінімальна сума виведення 100 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Букмекер Пінакл є міжнародною компанією, яка активно працює у сфері азартних ігор. Контора здійснює свою діяльність на підставі ліцензії Кюрасао. У лінії БК представлені провідні спортивні події, котрим доступне проведення кількох результатів. Під час реєстрації Pinnacle надає бетторам вітальні бонуси, а також привабливі заохочення. Для проведення фінансових операцій доступна ціла система платіжних коштів, а виведення виграшів здійснюється у найкоротші терміни. У разі можливих блокувань контора надає користувачам дзеркала. БК Pinnacle виділяється серед інших компаній високими котируваннями, привабливими умовами парі, а також висококласною клієнтською підтримкою.

Bet365

🌐  Сайт bet365.com
💵 Мінімальний депозит 250 грн
🎁 Бонус на перший депозит 30 $
Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 250 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

БК Bet365 є компанією зі світовим ім’ям, яка розпочала свою роботу в мережі інтернет ще в 2000 році. Серед контор України Bet365 посідає найвище місце у рейтингу популярності, при цьому букмекер активно розвивається і в інших пострадянських країнах. Сайт БК виконаний у сучасному стилі, а для бетторів з України передбачено повноцінну російськомовну версію. Букмекер може похвалитися сімома активними ліцензіями, серед яких Гібралтар, Іспанія, Великобританія, Мальта, Італія, Данія та Тасманія. Bet365 в основному зосередив свою увагу на Європі, хоча шанувальників цієї контори можна легко знайти на будь-якому материку.

Бетсіті

🌐  Сайт betcityru.com
💵 Мінімальний депозит 200 грн
🎁 Бонус на перший депозит 30 $
Мінімальна ставка 5 грн
💸 Мінімальна сума виведення 100 грн
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Букмекер Бетсіті є однією із найстаріших букмекерських контор, заснованої ще 2003 року. Компанія може похвалитися широкою мережею ППС, представленою практично у кожному регіоні. Також Бетсіті отримав ліцензію від національного регулятора, що дало змогу букмекеру відкрити сайт для прийому ставок через інтернет. При проходженні реєстрації БК Бетсіті надає всім своїм новачкам вітальний фрібет до 30 доларів.

WilliamHill

🌐  Сайт williamhill.com
💵 Мінімальний депозит 5$
🎁 Бонус на перший депозит 25 $
Мінімальна ставка 3$
💸 Мінімальна сума виведення 10 $
📱 Мобільна версія Так
💰 Валюта для ставок UAH, USD, EUR

Букмекерська контора WilliamHill дає своїм гравцям можливість проводити ставки на спортивні події, що відбуваються у будь-якій точці світу. На офіційному майданчику Вільям Хілл є розділи казино, ігор та покеру, де беттори можуть отримати бонусні заохочення, брати участь в акціях та турнірах. Постійний огляд світових подій дозволяє закладу надавати користувачам коректну інформацію про події, що відбуваються в режимі live. Величезний вибір ігрової продукції дає можливість, як новачкам, так і досвідченим користувачам випробовувати удачу і перемагати в різних спортивних дисциплінах.

Букмекерські контори

Букмекерська контора – це організація або компанія, яка займається укладанням парі як на спортивні події, так і на інші заходи з життя кіно, політики, науки тощо. Відомі факти, коли букмекери приймали ставки: «Чи піде сьогодні дощ» (вже, невірне, здогадалися, що йдеться про Лондон. Сильно заглиблюватись з історію ми не будемо. Але немаловідомий той факт, що кілька людей почали укладати жодне століття тому. Але ось перша букмекерська контора (йдеться про англійський топ бренд William Hill), свою історію починає з 1937 року. За минулі десятиліття багато що змінилося, але суть залишилася незмінною – це прийом грошових ставок на події. Хтось розглядає цей вид діяльно як розвагу, інші – як спосіб перевірити свої знання та заробити. Але до якої категорії ви не ставилися, перш ніж зробити свою першу ставку (парі), вам доведеться вивчити рейтинг букмекерів.

Як вибрати букмекерську контору в Україні?

При складанні рейтингу найкращих БК України необхідно звертати увагу на такі фактори:

 • наявність ліцензії, що гарантує безпеку власних коштів;
 • широта та глибина розпису, що дозволяє відчути всі зручності гри;
 • наявність можливості укладання парі в режимі LIVE ;
 • котирування, що визначають можливий виграш від ставок;
 • наявність прямих трансляцій, що дозволяють поєднувати перегляд матчів та укладання парі;
 • наявність зручних та безкоштовних додатків;
 • необхідність додаткової верифікації;
 • швидкість виплат, а також можливість отримати виграш у будь-який час та зручним способом;
 • коректна робота техпідтримки, швидка робота зі скаргами.

Також важливою є наявність бонусних пропозицій та акцій, здатних призвести до багаторазового збільшення виграшів.

Чому важливий Рейтинг букмекерів

Рейтинг букмекерів з’явилися нещодавно, і були створені з метою підказати новачкові, яка саме контора найнадійніша і підійде саме йому. Усі БК оцінюються виходячи з історії, фінансової спроможності, відгуків користувачів та якості послуг.

Звичайним явищем є той факт, що чим старша компанія, тим вищий її рейтинг. Незважаючи на це, бездоганна робота та наявність ліцензії у добре знайомій юрисдикції, разом із якісною рекламою сприяють просуванню навіть нових БК до вершини ТОПу.

Головним завданням рейтингу БК є застереження беттера від попадання на шахраїв, а також рекомендація йому порядних та надійних контор.

Кращі БК в Україні

БК контор в Україні хоч греблю гати, тому беттору-початківцю легко заплутатися у всьому різноманітті компаній. Ось список компаній, які у всіх на слуху:

Для того щоб визначити найкращих букмекерів України, достатньо порівняти їх коефіцієнти та вибрати сайт, який пропонує найкращі умови. Правда не варто забувати і про інші аспекти, не менш важливі, ніж прибуток. Зверніть увагу на такі важливі пункти у рейтингу букмекерів.

 • Тільки найкращі БК України можуть похвалитися надійністю.
 • Всіх букмекерів можна поділити на новачків і компанії, які вже давно заробили себе ім’я в індустрії азарту.
 • Завжди потрібно намагатися віддавати перевагу саме таким організаціям, оскільки не доведеться хвилюватися про те, що сайт може зненацька збанкрутувати і зникнути разом з усіма виграшами.
 • Лише найкращі букмекерські контори в Україні дбають про свої коефіцієнти.
 • Користувач повинен усвідомлювати, що жоден букмекер не запропонує їм надміру привабливих умов.
 • Чим вища ймовірність перемоги, тим скромніші ставки на подію.

Це велика істина, яка дає ринку азартних ігор залишатися на плаву. Вибираючи придатного для себе букмекера, важливо надавати значення тому, чи підтримує організація найпопулярніші спортивні дисципліни. Цей фактор впливає на прибуток гравця. Букмекери витрачають багато зусиль на аналіз подій, у той час як беттер може зосередити свою увагу лише на змаганні або турнірі, що його цікавить.

Спеціальні пропозиції та послуги від БК займають важливу складову під час виборів контор. Саме цей показник найчастіше відрізняє букмекерів один від одного, оскільки головна зброя у боротьбі за клієнта – це безкоштовні парі, бонуси та акції. Майже кожен БК намагається розробити унікальні пропозиції, щоб виділитись на загальній масі.

Букмекерські контори онлайн

Букмекерські контори онлайн є прикладом для наслідування бізнес-проектів та правильного використання інноваційних технологій.

З чого все починалося?

Потяг до азартних ігор завжди блукав у головах людей, які прагнули змагатися між собою ще за давніх часів. Прагнення отримати фінансову вигоду за ту чи іншу суперечку і породило розвиток азартної промисловості. Окремим пластом цієї культури прийнято вважати букмекерський бізнес. На відміну від розваг у казино, які мають більш багату історію, коріння якої, сягає Стародавнього Риму, індустрія ставок на спорт зародилася на Британських островах на початку 20-го століття. Тоді азартні англійці влаштовували грошові суперечки на результати різних подій, включаючи собачі біги, кінські стрибки і, звичайно, його величність футбол. З часом букмекерський бізнес із підпільного переріс у легальний, а його фундамент заклали компанії, що утворили монополію у цій сфері. Хвилю еволюції спортивних ставок швидко підхопили інші країни та континенти, а в сучасних державах наразі передбачені спеціальні законопроекти, покликані контролювати та регулювати букмекерський бізнес.

Ставки у наземних касах

Перша популяризація ставок на спорт у країнах СНД відбулася у середині 90-х. Тоді шанувальники спортивних прогнозів уперше зіткнулися з таким явищем, як букмекерська контора. Примітно, що насамперед шукачі удачі у спортивних подіях змушені були задовольнятися державними тоталізаторами, які виглядали примітивно та безглуздо. Нагадаємо, що учасникам такої вікторини пропонувався список матчів (12 – 16 штук), у яких їм потрібно було правильно спрогнозувати один із можливих результатів – перемога першої команди, нічия чи перемога другої команди. На тлі умов, які запропонували букмекерські контори, тоталізатори миттєво відійшли на другий план і зрештою припинили своє існування. Користуючись послугами наземних кас букмекерів, тодішні гравці отримували доступ до нових можливостей, що дозволяють конвертувати свої знання у спорті на фінансову вигоду. Основною фішкою, якою букмекери підкупили клієнтів, став розпис лінії. Тепер і клієнтів компаній була можливість робити не лише банальні прогнози на переможця матчу, а й укладати парі на фори, тотали, голи, статистику тощо.

Переваги букмекерських контор онлайн

Стрімкий розвиток інтернету торкнувся радикальних змін кожного бізнесу. Спортивні ставки у разі стали винятком. З початку «нульових» у букмекерській діяльності розпочалося зародження нової ери.

 • Букмекерські контори онлайн стали масово кочувати у всесвітнє павутиння. Для цього вони створили офіційні сайти, але перші портали БК виглядали досить примітивно. Наприклад, гравці продовжували відвідувати каси компаній, щоб покласти гроші на баланс рахунку або зняти виграш – системи оплати на сайтах ще не було.
 • Але з часом необхідність утримувати офіси у ставкових сервісів повністю відпала. Допоміг у цьому стрімкий технологічний прогрес, який дозволив створити багатофункціональні веб-сайти, на яких гравцям представлені всі необхідні інструменти та зручності.
 • Більше того, в останні п’ять років новий виток набув розвитку мобільних ставок на спорт онлайн. Щоб користувачі могли завжди залишатися в грі, букмекери почали активно реалізовувати мобільні додатки, які теж мають усі необхідні функції для розміщення ставок і управління рахунком.

Найкращі букмекери України онлайн

Уряд України ухвалив закон про зміни у законодавстві, який визначає роботу БК. Незважаючи на обмеження з боку держави, практично всі онлайн БК України зареєстровані в офшорній зоні та працюють під прикриттям міжнародних контор. Але після ухвалення закону України про азартні ігри, компанії стали в чергу за отриманням української ліцензії. Незабаром більшість БК все ж таки доведеться отримати хоч і дорогий, але такий важливий для легальної роботи документ.

Якщо ж формуватиме список найкращих букмекерів України, то він постійно мінятиме. Конкуренція змушує компанії розвиватися та прогресувати, звідси й зміни у рейтингах найкращих букмекерських контор.

Сьогодні мега популярною в Україні є контора FavBet . Два минулі сезони компанія була головним спонсором української Прем’єр-ліги. Не менш популярною БК є і Паріматч . Цей бренд не дізнається хіба що лінивий. Навіть якщо ви не цікавитеся ставками, хоч раз вам доводилося бачити рекламу букмекера. Нещодавно на ринок України зайшов міжнародний бренд – БК Vbet . З нового сезону компанія стане офіційним спонсором Української Прем’єр-Ліги.

100% суми бонусу на бонусний рахунок
Вітальний бонус 300 грн. при поповненні рахунку від 100 грн
Вітальний бонус на перший депозит до 100 євро
Бонус 4500 грн
Бонус 3500 гривень
3000 грн бонус за перший депозит
Бонус 3500 грн

Найнадійніші БК

Найнадійнішими компаніями у рейтингу букмекерів справедливо вважаються легальні Паріматч та Фавбет.

 • Фавбет
 • Паріматч
 • VBET
 • Фан Спорт
 • 1win
 • Betandyou

Також величезною популярністю в країні користуються букмекери GGbet, Мостбут, Мелбет, Бетвіннер. Контори з міжнародною ліцензією пропонують широкий вибір подій, пристойні коефіцієнти та багату історію, що дозволяє не сумніватися у їхній надійності. Як результат можна сказати, що навіть обмеження з боку держави не можуть стримати розвитку ринку букмекерських послуг. Компанії зі світовим ім’ям вже давно пішли в онлайн, де можуть з легкістю задовольнити навіть найвибагливішого беттора.

Як вибрати найкращого букмекера в Україні?

Якщо ви вирішили зареєструватися та почати робити ставки у БК, в першу чергу вам потрібно вибрати найкращого букмекера в Україні. Наш рейтинг букмекерів трохи спростить для вас це завдання. Ми виділили ключові пункти, на які варто звернути увагу під час вибору контори.

 1. Не варто робити поспішних кроків, для початку необхідно вивчити кілька компаній, відвідати їх сторінки в інтернеті, щоб мати уявлення про сутність роботи з букмекерами.
 2. Обов’язково потрібно звернути увагу на широту ставок, які пропонує сайт. Оскільки лише контори з наповненими подіями сайтами, гарантують можливість знайти всі цікаві турніри в одному місці.
 3. Також букмекер повинен працювати в live, тому що в даний час все більшу популярність набирають парі в ході матчу. БК не повинен забувати і про трансляцію спортивних подій, оскільки це лише сприяє збільшенню клієнтської бази.
 4. Кожен поважаючий букмекер вже отримав додаток, тому його відсутність повинна як мінімум насторожити. Плюс до всього, якісна робота клієнтської підтримки тільки сприяє збільшенню рейтингу БК і призводить до зниження можливого негативу з боку бетторів.

Легальні букмекерські контори України з ліцензією

Любителі спортивних ставок в Україні можуть реєструватися, проходити верифікацію у міжнародних компаніях без жодних ліцензій. Це дозволить бетторам знаходити високі коефіцієнти за низького рівня маржі і виводити кошти з меншою комісією. При цьому завжди слід пам’ятати, що співпраця з компаніями без ліцензій загрожує неприємними наслідками. Можливо взагалі залишитися без своїх коштів, або втратити дані з електронної пошти або від своїх персональних гаманців.

Деякі користувачі з нашої країни вірять у швидку легалізацію БК і чекають, коли відкриються наземні пункти. У 21 столітті немає необхідності взагалі виходити кудись із дому, можна використовувати легальні букмекерські контори України, які працюють в онлайні.

Усі ліцензійні заклади перевірені експертами та дозволяють одразу ж здійснювати парі. Наявність дозволів гарантує клієнтам БК безпеку, захист особистих даних та дає можливість отримати в повному обсязі свій виграш.

БК України з ліцензією – гарантія безпеки

Не варто недооцінювати важливість ліцензії. В Україні лише розпочався процес легалізації. Можливо, він просувається не так швидко, як нам би того хотілося, то сам факт, що питання зрушилося в мертвій точці вже тішить.

Наявність повного пакету документів – це насамперед підтвердження чесності компанії. При цьому всі легальні сайти працюють без обмежень та доступні без дзеркал. БК України з ліцензією завжди дають гарантію своїм клієнтам, що вони не потрапили до лап шахраїв, які можуть не лише обмежити виплату заробленої суми, а й повністю заблокують ігровий аккаунт.

Додатковими перевагами легальних БК України є:

 • конфіденційність інформації про клієнта та його операції;
 • стовідсотковий захист реквізитів платіжних гаманців та особистих банківських реквізитів;
 • своєчасне та швидке виведення зароблених коштів.

Фізично ніхто не може заборонити беттору укладати парі на нелегальних БК, реєструватися та поповнювати там рахунки. При цьому користувач повинен усвідомлювати, що в будь-який момент йому можуть знизити ліміти, або що найстрашніше, взагалі заблокувати ігровий кабінет з усіма засобами.

Ліцензія букмекерських контор

 • Однією із найпопулярніших ліцензій у світі є Кюрасао, на ній працює близько 70% усіх ігрових контор. Вартість дозволу острівної держави становить від 11 до 50 тисяч доларів.
 • Ліцензія острова Мен також вважається престижною та видається, починаючи з 2001 року. Перевагою цього виду дозволу і те, що сума податків залежить пропорційно від цифри виручки.
 • Ліцензію європейського зразка наразі надає Мальта. Такий вид дозволу підвищує рівень довіри БК, оскільки підтверджує серйозний статус контори. Рішення щодо кожної фірми приймається комісією і відбувається у кілька етапів.
 • Одне з найпрестижніших дозволів видає Гібралтар. Ця ліцензія приносить компанії безліч преференцій, а її вартість становить від 30 до 70 тисяч доларів.
БК Пін Ап
9.8/10
БК Пін Ап
Огляд БК Парі Матч
9.8/10
Огляд БК Парі Матч
БК Betwinner огляд
9.3/10
БК Betwinner огляд
Букмекерська контора Фавбет
10.0/10
Букмекерська контора Фавбет
Букмекерська контора 1xbet
8.0/10
Букмекерська контора 1xbet
Букмекерська контора Фанспорт
9.0/10
Букмекерська контора Фанспорт
Букмекерська контора Мелбет
8.5/10
Букмекерська контора Мелбет

Закон України про азартні ігри

Згідно із законопроектом, прийнятим ВР 14 липня 2020 року , для БК встановлюються спеціальні вимоги щодо ігрового обладнання та його сертифікатів. Для роботи в інтернеті пропонується обов’язковий моніторинг, а також підключення до домену .UA з можливістю встановлення добровільного обмеження витрат коштів. Конторам заборонено приймати парі на події, що мають ознаку лотереї, на віртуальні ігри, на згенеровані результати. Також під забороною провадження діяльності з порушенням морально-етичних норм та конституційних прав. Виграш виплачується у строк, що не перевищує 10 днів.

Ліцензія на провадження діяльності видається на 5 років за 30 тисяч мінімальних зарплат (141,7 млн. грн.).

Букмекерські контори: адреси та контакти в Україні

Частина букмекерських контор уже одержала ліцензію в Україні. Деякі компанії ще в її очікуванні. Нижче ви можете ознайомитись з офіційними даними деяких компаній, чиї офіси вже працюють у Києві.

Паріматч

Тел.: 0 (800) 21-04-10 e-mail: [email protected] Адреса: 02140, м. Київ, проспект Миколи Бажана, будинок. 14 А, офіс 26

Фавбет

Тел.: 0 (800) 210 414 e-mail: [email protected] Адреса: 04212, місто Київ, вул. Маршалла Тимошенка, будинок 21, корпус 3

VBET

Тел.: 0 (800) 331 133 e-mail: [email protected] Адреса: 04053, м. Київ, вул. Обсерваторна, будинок. 8, приміщення 10

Мелбет

Тел.: 442038077601 e-mail: [email protected] Адреса: 03195, місто Київ, вул. Вільямса Академіка, будинок 6-Д, офіс 43

FAQ

❓ На які суми можна робити ставки?
Більшість БК надають можливість ставити 1-3 гривень. Найчастіше лімітів не має. Отже невеликий бюджет гравця – це не проблема для беттерської діяльності.
❓ Чи пропонують БК безкоштовні ставки?
Можна робити ставки на спорт тільки на реальні гроші. Є лише один виняток – спеціальні бонуси.
❓ Як підвищити шанси на вихід в «плюс»?
Для цього потрібно успішно робити ставки, проводити детальний аналіз перед кожною подією. Також важливими є програми лояльності, бонуси.
❓ Які ставки краще робити?
Самий кращий та вигідний варіант – експреси. Однак їх іноді важко зрозуміти початківцям, бо така система основана на декількох ординарах.
❓ Як краще обрати букмекерську контору?
Необхідно перевірити ліцензію, щоб організація діяла легально, чесно проводила виплати. Також враховують розпис спортивних події, встановлені коефіцієнти.
❓ Хто може бути клієнтом букмекерської контори?
Основна вимога – повноліття. До того ж, кожний клієнт може мати лише один аккаунт.
❓ Як робити ставки?
Необхідно пройти реєстрацію, а згодом зайти в особистий кабінет. Потрібно поповнити рахунок будь-яким зручним способом. Після цього можна робити ставки на різні спортивні події. Від результату матчу залежить, буде програш або виграш.
❓ Як можна відвідати букмекерську контору?
Найчастіше є можливість відвідати офіційний сайт із ПК або ноутбуку. Іноді можна відвідати ресурс із смартфону або планшету. Також є мобільний додаток. Головне – переконатися у стабільності інтернету.
❓ Які платіжні системи можуть підтримуватись букмекерською конторою?
Найбільш популярні варіанти – банківські картки. Також люди часто надають перевагу мобільним платежам, електронним гаманцям. У останній час популярність набувають криптовалюти.
❓ Наскільки важливими є коефіцієнти спортивних ставок?
Коефіцієнт – це показник, який дозволяє розрахувати суму можливого виграшу. Ставку необхідно помножити на коефіцієнт. Отже, високий показник дозволяє зрозуміти, наскільки буде вигіднім парі у БК.
Favorit-sport.org не проводить ігри нa реальні гроші, не приймає oплaту cтaвoк і / інших плaтeжeй, звязаних з азартними іграми, букмекерами. Мaтeріaли Favorit-sport публікуютcя виключно в інфoрмaційних цілях. Зловживання азартними іграми може призвезти до залежності! При перших признаках залежності зверніться до спеціаліста. Матеріали сайту призначені для осіб старше 21-го року © 2023 Вcі прaвa захищені.